500 TL ve Üzeri Kargo Ücretsiz

Bucak Salep Hakkımızda

bucaksalep.com olarak yöremizin meşhur salebi "Meşhur Bucak Salebi"ni %100 katkısız ve saf salep olarak siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Tedarik ettiğimiz salep yumrularını (salep çekirdeklerini) kendimiz; taş değirmende 3 aşamalı olarak içerisine hiç bir katkı maddesi katmadan toz salep haline getiriyoruz. Bu sebeple satışını yaptığımız saleplerimiz garantimiz altında olup %100 saf saleptir.

Ürünlerimizi sitemiz bucaksalep.com'dan alabildiğiniz gibi, Burdur'un Bucak ilçesindeki işletmemizden de tedarik edebilirsiniz. Bunun yanında diğer sitelerimiz tozsalep.com ile otagdogal.com'dan ve hepsiburada, trendyol, n11, gittigidiyor, çiçeksepeti, epttavm, amazon, yöresel, lazımbana, ipsizcambaz gibi pazaryerlerinden de tedarik edebilirsiniz.

Bucak Salep olarak; mutlak müşteri memnuniyeti, kaliteli ve katkısız ürün satışını benimseyerek sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Her türlü görüş, öneri ve düşünceleriniz için iletişim sayfamızdaki iletişim formu ve iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Pastaneler ve dondurmacılar için dondurmalık salep satışlarımız için bizimle iletişime geçip toptan fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Kaliteli ve katkısız saf salebin adresi Bucak Salep olarak afiyetler dileriz.

500 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Stoktaki Ürünler Aynı Gün Kargo
Kredi Kartlarına Alışveriş İmkanı